Welkom bij Judo YushiKlik hier voor meer informatie over Gill Sports, de kledingsponsor van Judo Yushi

JY LABEL Judo Yushi Journaal nieuwsarchief02

Judo Yushi nieuwsarchief vanaf 2005

 

JY LABEL Yushi inside nieuws03

Yushi [INSIDE]
nieuwsforum door en voor judoka’s van Judo Yushi

 

JY LABEL Internationaal nieuws

Judo 1, judo internet TV

Judo Bond Nederland

Judo-inside.com

Meer links...

 

JY LABEL business club04

Nieuws van en over sponsors van Judo Yushi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twee eerste prijzen in Evergem

 

nov 2007

 

Zondag 25 november namen Anis Ayad en Marco Ruigrok deel aan het toernooi in Evergem België. Beide judoka’s werden kampioen.

Sabine met medaille close-up 

 

 

Op het Wilfried Van De Walle toernooi in Evergem, vlakbij Gent (België) was Judo Yushi afgelopen zondag vertegenwoordigd door Anis Ayad en Marco Ruigrok.Anis was dit weekend voor het eerst ingeschreven in een zwaardere gewichtsklasse (tot 27 kg). Dat maatke voor Anis niet uit. In de eerste ronde behaalde Anis een overwinning door een houdgreep. De tweede wedstrijd was al veel lastiger en werd door een yuko gewonnen. In de finale kwamen beide judoka’s niet tot scoren. Omdat Anis veel meer initiatief had getoond werd Anis tot winnaar uitgeroepen
Marco kam uit in de gewichtsklasse tot 50 kg. In de eerste ronde won hij met een fraaie heupworp. De beide wedstrijden daarna won Marco met een houdgreep waardoor ook Marco een eerste plaats veroverde.
Een dag eerder behaalde Inge Berg de derde plaats bij de dames tot 70 kg.

De resultaten:
1e Marco Ruigrok
1e Anis Ayad
3e Inge Berg

 

 

82

 

 

 

BUTTON UP07 BUTTON next07
BUTTON last07
Go for Ippon Go for Gill Sports
Go for Ippon Go for Gill Sports

free hit counter