BANNER TOP Judo Yushi HOME09Klik hier voor VennepFit, het fitnessconcept van Judo Yushi. Kom ook trainen bij Judo Yushi en ontdek hoe leuk fitness kan zijn!Alle info over het internationale topjudotoernooi van HaarlemmermeerJudo  Yushi organiseert namens de JBN de officiële regiokampioenschappen voor het district Noord-Holland in de leeftijdklassen tot 10 jaar en tot 12 jaarGill Sports, een internationaal topmerk judopakken,  is kledingsponsor van Judo YushiKlik hier voor home

Judo Yushi bestaat 10 jaar!

JY LABEL Judo Yushi Journaal nieuwsarchief02

Judo Yushi nieuwsarchief vanaf 2005 - 2008

 

JY LABEL Internationaal nieuws

Judo 1, judo internet TV

Judo Bond Nederland

Judo-inside.com

Meer links...

 

JY LABEL business club04

Nieuws van en over sponsors van Judo Yushi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twan van der Werff wedstrijdjudoka van het jaar

 

juni 2009

 

Twan van der Werff verdiende dit jaar de titel wedstrijdjudoka van het jaar. De titel won hij met een half punt verschil t.o.v. Jesse Hogerheijde, die ook een fantastisch judoseizoen draaide. Mike de Weerd behaalde voor de tiende keer de selectie en kreeg een Judo Yushi ring uitgereikt.

Mammadli435

Twan van der Werff krijgt van sponsor en topmerk Gill Sports een Competition judopak uit de toplijn.
 

Dit seizoen plaatste zich in alle leeftijden maar liefst 56 judoka’s voor de wedstrijdselectie. Een groot aantal, als je bedenkt dat niet iedereen hiervoor in aanmerking kwam. Twan van der Werff behaalde het beste resultaat. Hij heeft dan ook in diverse teams gestaan en behaalde daardoor alleen al zeer veel punten. Twan komt dit jaar voor het eerst uit in de leeftijdcategorie tot 15 jaar en werd direct al vijfde van Nederland. Ook de nummer twee, Jesse Hogerheijde, draaide een fantastisch seizoen. Hij was de matchwinnaar voor het talententeam van Noord-Holland op het talententeamtoernooi, waar alle districten van de Judo Bond Nederland tegen elkaar uitkomen. Ook Christiaan Koopstra, vorig jaar ‘wedstrijdjudoka van het jaar’, eindigde weer hoog, maar een blessure gooide roet in het eten om weer op de nummer 1 positie te komen. Opvallend is ook dat bj de top vijf drie judoka’s uit de A-pupillen op de lijst staan. Daan Scheeres, Jesse Reede en Britt Koolmoes deden aan veel toernooien mee en stonden bijna altijd op he podium. Met het team werden zij tweede van Noord-Holland.
Mike de Weerd had dit seizoen last van een vervelende blessure, maar plaatste zich op basis van de eerste seizoenshelft makkelijk voor de selectie. Omdat hij al 10 jaar de clubkleuren van Judo Yushi verdedigt in de selectie, kreeg hij een Judo Yushi ring uitgereikt.

In een toespraak voorafgaand aan de uitreiking vertelde trainer Barry Piroli dat hij trots was op de vele prestaties, maar ook op de vele judoka’s die dit jaar zijn ingestroomd van andere judoscholen en zich zeer goed hebben gemanifesteerd. Instromen is niet makkelijk omdat het een verandering van cultuur betekent en de nodige aanpassingen vraagt van de judoka.
Belangrijke prestaties waren dit jaar onder andere diverse titels met de teams, zoals het kampioenschap van Noord-Holland tot 15 jaar (winnaar Hoofdklasse), het kampioenschap van Noord-Holland  tot 12 jaar, een tweede plaats op het kampioenschap van Noord-Holland tot 10 jaar en het kampioenschap op het Teamtoernooi Theo Meijer tot 12 jaar..
Op de individuele kampioenschappen was Judo Yushi de meest dominante judoschool van Noord-Holland bij de jeugd. Dit seizoen werden er maar liefst 27 prijzen gewonnen op de diverse individuele districtkampioenschappen. In het volgende seizoen doet het fenomeen ‘Topselectie’ zijn intrede om de junioren en senioren nog beter te begeleiden in het behalen van topprestaties.

Wil jij je aanmelden voor wedstrijdjudo?
Mail naarBarry via
info@judoyushi.nl

wedstrijdselectie 2009/2010:
Werff, van der, Twan
Hogerheijde, Jesse
Scheeres, Daan
Koopstra, Christiaan
Reede, Jesse
Koolmoes, Britt
Koehof, Kevin
Buren, Ilse
Koopstra, David
meekel, jeroen
Ayad, Anis
Verbeek, Angelo
bouchier, denise
Smits, Manon
Ganeshi, Santosh
Jansen, Tessa
Groot, Christopher
Verbeek, Diego
Witsel, Dylan
Ruigrok, Marco
Hogerheijde, Geordi
Hal, van, Kevin
Vermeulen, Sabine
Ruigrok, Sabine
Engelberts, Robin
Kieviet, Oliver
Witsel, Ryan
Hogervorst, Joris
Zijerveld, Jeffrey
Bergen, van den, Rico
Weerd, de, Kevin
Yussupov, Abdullah
Nederstigt, Mitchell
Zweistra, Ruben
Kieviet, Thomas
Pieloor, Michel
Vermeer, Coen
Vos, Buddy
Koehof, Ryan
Kuijpers, Tim
Glaudemans, Bastiaan
Caria, Yasin
Vos, Biko
meekel, jasper
Snijders, Kevin
Mans, Brendan
Weerd, de, Mike
Caria, Kerim
Swart, Robin
peters, jordy
Boekelaar, Tim
Kuijpers, Raynaldo
Hogervorst, Sjors
meekel, sander
Vermeer, Bas
 

JY GRAPHIC GEEN FOTO45

Mike de Weerd ontvangt de Judo Yushi ring nadat hij al 10 jaar de wedstrijdselectie heeft gehaald.

37

 

 

Go for Ippon Go for Gill Sports
Go for Ippon Go for Gill Sports

free hit counter